Siz Hayal Edin Biz Yapalım...

Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye
Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye

Davut Yıldızlı,4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye

139,90 TL (KDV Dahil)

Davut Yıldızlı 4 Halife İsmi veKelimeyi Tevhid Gümüş Kolye

Adet :
Ürün İçin Resim

                                                  MÜHRÜ SÜLEYMAN KOLYE                                                         

ATÖLYEDEN DİREK SATIŞ

925 AYAR GÜMÜŞTÜR   

  BOYUTLARI  
ÜRÜNÜMÜZ  3,5 CM. GENİŞLİĞİNDEDİR . (Sipariş vermeden önce boyutlarını cetvel üzerinde kontrol ederek siparişte bulunmanızı tavsiye ederiz. (Farklı boylarda isterseniz bizimle mesaj yoluyla irtibata geçebilirsiniz)
      50 CM. DERİ KORDON İLE GÖNDERİLİR  
MÜHRÜ SÜLEYMAN KOLYE ZİNCİRİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE  TAMAMI 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.  GÜMÜŞ ÜRÜNLERDE YAPISI GEREĞİ KARARMA MEYDANA GELEBİLİR.   (Tüm gümüş takı ürünlerinin ömrünü ve parlaklığını; parfüm, deodarant, sabun, su ve çamaşır suyu gibi maddelerden uzak tutarak uzatabilirsiniz.) KARGO ÜCRETİNİ KARŞILADIĞINIZ SÜRECE, 2 YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ OLARAK BAKIM VE TAMİRİ YAPILMAKTADIR.

ÜRÜNLE İLGİLİ HERHANGİBİR SORUNUZ VARSA LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN, 24 SAAT İÇERİSİNDE CEVAP VERECEĞİZ. ÜRÜNDE BEĞENMEDİĞİNİZ BİRŞEY OLURSA YORUM YAZMADAN ÖNCE BİZİ ÇEKİNMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ. MUTLAKA BİR ÇÖZÜM BULURUZ.

                             “STOKTAN AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO”

HEDİYE KUTUSU İÇERİSİNDE HEDİYE PAKETİ YAPILMIŞ OLARAK VE SİZİN İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞ GÜMÜŞ PARLATMA BEZİ İLE GÖNDERİLİR.


NOT:
KİŞİYE ÖZEL YAPILAN ÜRÜNLERDE İADE YOKTUR. YANLIŞ YAZILIŞ VEYA YAPISAL BOZUKLUKLARDA TÜM KARGO ÜCRETLERİ BİZE AİTTİR. ÜRÜN YENİ BAŞTAN YAPILARAK SİZE TEKRAR GÖNDERİLİR. BAŞKA BİR ÜCRET TALEP EDİLMEZ.


MÜHRÜ SÜLEYMAN AYETLERİ:

 
إنه من سليمان وإنه بسم الله الرحمن الرحيم (30) سورة النمل
 
وخاتم سليمان على لساني فمن تكلمت إليه قضى حاجتي
 
 
 
 
şekil davud yıldızı olarak adlandırılır.Mührü Süleyman 7 tane ismi azam dan oluşur.
Bazı insanlar bu sembolün İsrail Ülkesine ait olduğuna söyleyerek Allah’a şirk koşuyorlar.
Arap tarihçileri tarafından araştırılmıştır.Bu sembol Hz Davut ve Hz Süleymana aitdir.
 
 
سلام على سليمان في العالمين
 
اللهم أدخلنا في سور سليمان ....
 
رب أوزعني أن أشكر نعمتك التي أنعمت علي وعلى والدي وأن أعمل صالحا ترضاه وأدخلني برحمتك في عبادك الصالحين (19) سورة النمل
 
رب اغفر لي وهب لي ملكا لا ينبغي لأحد من بعدي إنك أنت الوهاب (35) سورة ص
 
إنا نسألك بعهد نوح وبعهد سليمان بن داود ألا تؤذينا
أناشدكم بالعهد الذي أخذه عليكم سليمان أن تخرجوا وترحلوا من بيننا.
أناشدكم الله أن تخرجوا ولا تؤذوا أحدا.
 
Sihirli cümleler içerir.çok güçlü ve keskindir.
 
بسم الله الحي القيوم الرحمن الرحيم رب جبريل وميكائيل أه أه أه أه أهيا شراهيا هاهيا نماهيا أدوناي أصباؤت آل شداي ...
 
 
 
 
 
 
Hz.Süleyman Mührü Duası 
 
 
 
Hatemtü billahil aliyyil azim. ve bi hakkı süleyman ibni Davud Aleyhisselam yâ hatem ma meleket allahümme salli ala Muhammed ve ala alihi 
Muhammed Allahümme inni eltaf sıratis süleyman ve min ka süleymana minel meşrık vel mağrib liza ti ve şifa ve selam ya rabbi ya rabbi ya rabbi 
ve Cibrilü ve Mikailü ve İsrafilü ve Azrailü vel mülkü Süleymana minel meşrık vel mağrib cenne ve insan varihal mekâmen selamen teslima 
kesiran kesira sübhanehü ve teâla celalühü alima ya iblisü ves şeytan ves şâkiran fi zulümat dilan nur rabben, rabbbena, rabbena tekabbel 
Süleyman Aleyhisselam.
 
Hz.Süleyman Bu duayla cinleri ve hayvanları emri altına almıştır.
rüzgarın ve bulutların hakimi olmuştur.Şeytanın titrediği dua hem kendini hem de aileni koruma altına almak için okuyabilirsin.
 
 
MÜHR-Ü SÜLEYMAN 
 
Bismillahirrahmanirrahim
Bu mühürün bulunduğu yüzük, Adem a.sın kullandığı ve dünyaya gelirken cennette bıraktığı, daha sonra Cebrail a.s tarafından Cenab- Hakkın izniyle Davud a.S a getirilmiştir. Oğlu Süleyman a.s layık olduğundan ona verilmiştir.
 
Öncelikle yüce ALLAH’ın CELAL ve CEMAL sıfatlarını sembolize eder. Bu mühr remizdir. Ayrıca bir çok mefhumu temsil etmektedir. Rahmani bir semboldür.
i bu mühr-ü sembol Allah’tan olduğunun kanıtlarından biridir. KAR TANESİ’ne dahi nakşedilmiştir. MetAdron küpü formunda dahi bu mühr sembolizedir. Hücrelerde ve atomlarda bu şekl mevcuddur.
Altıgen bir yıldızdır. Her bir köşesi manen bazı peygamberleri temsil eder. Bu peygamberlerin her biride farklı fıtratta yaratılmışlardır. Bu mühre irtibat edildiğinde o mefhumlarlada hallenilir.
Süleyman a.s dan sonra dünyada bir çok millet bu sembolü kutsal sayarak kullanmıştır. Günümüzde Yahudiler bayrağına monte etmişlerdir. Ancak MÜHR-Ü SÜLEYMAN YILDIZI YAHUDİ SEMBOLÜ DEĞİLDİR, AKSİNE MÜSLÜMANLARIN KUTSAL SEMBOLÜDÜR. AllaHın son dini islamdır. Ve Süleyman a.s vakti zamanında Müslümanlardandı. Geçmişte müslümanlar tarafından yaygın olarak kullanılan ve Mühr-ü Süleyman olarak bilinen Rahmani bir sembol olduğundan.Yüzlerce yıllık tarihe sahip pek çok caminin tavan, duvar ve cam süslemelerindede Mühr-ü Süleyman yıldızı bulunmaktadır. İslam tezyini sanatlarının metal,ahşap, mimari, dokuma gibi pek çok dalında da nakış amaçlı kullanılmıştır. Taş,ağaç, cam, kağıt vb. satıhlarda merkezi motif niyetine kullanılmıştır. Tekke vb. mekanların kubbe veya tavan nakışlarında altı köşeli yıldız bulunuR. Anadolu Selçukluları, Artukoğulları ve İlhanlılar’ın eserlerinde bilhassa kubbelerin kilit taşlarında kullanmışlardır. Osmanlı denizcisi rüzgara emretme anlamında düşündüğü için denizlerde dolaştırdığı donanmasının bayraklarında bu sembolü işlemiştir. Osmanlı padişahları kılıçlarında, giysilerinde, kolye ve yüzüklerinde her daim bu sembolü tılsımlaştırarak kullanmışlardır.
Bu mühr-ü Süleyman yüzüğünde yüce AllAh’tan başka meleklerin ve bazı insanların bildiği İSM-İ A’ZAM remiz edilmiştir.
 
SÜLEYMAN ALEYHİSSELAMIN DOKUZ MUCİZESİ (Kur’an-ı Kerim ve hadis kaynaklı)
 
1. Sebe’ suresi 12. Ayetinde bildirildiği üzere, rüzgarlar emri altındaydı.
2. Süleyman a.s denizi geçmek istediği zaman,suyu çekilerek yol açılır, geçtikten sonra yine kapanırdı.
3. Ayet-i kerimede bildirildiği üzere, bütün cinler emrindeydi. Ne zaman istese, kendisine, büyük köşkler, suretler, çanaklar,sabit çömlekler, tencereler yaparlardı.
4. Süleyman a.s bir mührü vardı. Üzerinde İsm-i Azam duası yazılıydı. O dua ile her isteği kolay olurdu.
5. Karıncalara varıncaya kadar her hayvanın sesini işitir, dillerini anlardı.
6. Nereye gitmek istese, rüzgar emrinde olduğundan, kürsüsünü kaldırır, kürsüsünü beraberinde götürürdü.
7. Cinler vasıtasıyla denizlerdeki incileri, cevherleri yerde bulunan defineleri bilirdi. Kendine Allahü teala tarafından bildirilmeyen bir şey yoktu.
8. Neml Vadisinde, maiyetiyle beraber bir dağ üzerine konup, kaldığı esnada o dağın yeşillik, çimenlik olması için, mübarekellerine bir miktar su alıp, avucuyla o dağa serpti. Derhal dağın üzeri çayırlık çimenlik oluverdi.
9. Süleyman a.s yere gittiği vakit, beraberinde duvarlar da giderdi.
 
Bu mühür ile birlikte yapılan havas çalışmaları her zaman etkili olmuştur. Nasılki her büyünün ardında sufli varlıklar varsa bu mührü veçevresinde yazılan bazı tılsım ve esmaların bulunduğu nesneyi, kolyeyi veya yüzüğü taşıyan kişiye hiçbir şeytani varlık yaklaşamaz, büyü tesir etmez, ve üzerinde yapılan tılsımatın etkisi ile mührün fazileti zirveye çıkmaktadır.
 
Bu Süleyman mührünün hikmetlerini saymakla bitiremeyiz. Ancak bu mühürlü kolye veya yüzüğü taşıyan kişideki zuhuratlar fark edilir derecede olması kaçınılmazdır. Çünkü Hazreti Süleyman’a a.s verilen ilim ve meziyetler insanlık tarihinde hiç kimseye verilmemiştir. Ancak umulurki Rahman bazı faziletleride bu mührün hürmetine bizlere bahşetsin…
 
BU MÜHRÜ SÜLEYMANYILDIZI İLE HAZIRLANAN ÇALIŞMALARDAN UMULAN FAZİLETLERİN BİR KISMI ŞÖYLEDİR.
 
Kaşında Mühr-ü Süleyman olan bu yüzüğü veya kolyeyi takan kişi ayrıca bazı terkiblerinde yardımı ile Cenab-ı Haktan aşağıdaki faziletlerin elde edeceği umulmaktadır.
 
Büyü etki etmez. Her türlü nazardan korunur. ŞEytan ve türevleri yaklaşamaz. Sufli varlıklar rahatsız edemez. Ruhaniler ile dost olur. Melekler yardımcı olur ve dua ederler. Peygamberlerin şefaatine nail olur. Allahın sevgisi kalbine kazılır. Doğrulardan olur, ibadetlerini tam manası ile yapar. Bazı sırlara vakıf olur. Gaybi ilimlerin sahibi olur. Kimse ondan gizli bir iş yapamaz. Karşısında yalan söylemek isteyenin dili tutulur. Maddi ve manevi güç kazanır. Dünya ve ahrette izzet sahibi olur. Bazı çalışmalarla birlikte rüyasında veya aynında yer altı ve yerüstü hazinelerin yerlerini tesbit edebilir. Tüm işleri bereketli olur. Sürekli şükür halinde olur. Rızkı peşinden gelir. Her türlü kısmeti açılır. Mevki makam sahibi olur. Çok yardım sever biri hale gelir. Dili keskin ve hitabeti kuvvetli, etkili olur. İsabetli kararlar verir. Çok hürmet görür, insanlar, varlıklar ve hayvanat onunla dost olmak isterler. Şifacılık yeteneği gelişir. Kalb gözü açılır ve basireti kuvvetlenir.
 
EN İYİSİNİ ALLAH BİLİR.

Bir değerlendirme yazın