Ürünlerimizin Tamamı KİŞİYE ÖZEL Üretimdir.

gumusgumus.com web sitemiz 2015 yılında online satışa açılsada 2007 yılından bu yana gümüş sektöründe hizmet veren Ankara merkezli bir firmadır.

Ürünlerimizin birçoğu kendi atölyelerimizde üretilerek müşteriyle buluşmaktadır.

Amacımız yılların verdiği güvene dayalı müşteri ilişkimizi internet ortamına taşımaktır. Bu düsturla yola çıkan firmamız, internet üzerinden isimli kolye, isimli bileklik, özel tasarım erkek yüzükleri, el emeği göz nuru tesbihleri ve gümüş takıları aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde sizlere ulaştırmayı misyon haline getirmiştir.

En önemli önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Dolayısıyla tüm ürünlerin orijinal ve gümüşlerin ayarlarının (925 ayar) tam olması için birçok kez kontrolden geçmektedir. İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı iade garantili olarak faturası ile birlikte sizlere gönderilmektedir. Ürünlerimizde yaşayacağınız her hangi bir sıkıntı durumunda iade dahil olmak üzere "KARGO ÜCRETSİZ” dir.

gumusgumus.com sitesinden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak iade edebilirsiniz. Kişiye özel yapılan ürünlerde maalesef iade alınmamaktadır. Müşterinin eksik bulduğu veya beğenmediği noktalar tek tek düzeltilir, gerekirse tekrar yapılarak müşteriye geri gönderilir. Yapılan işlemler için hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Bu Revize Süreçlerinde Kargo Müşteriye Aittir.